Kosmetika MAAT

Kosmetika MAAT
Kosmetika MAAT

V mém salonu pracuji s českou 100% přírodní, ručně vyráběnou, aromaterapeutickou kosmetikou MAAT.

Kosmetika MAAT neobsahuje žádné syntetické, konzervační a barvící látky, minerální oleje, vazelínu, ani jiné ropné produkty. Je vyráběna z těch nejkvalitnějších surovin, jako jsou rostlinné oleje, převážně v BIO kvalitě, rostlinná másla a 100% přírodní éterické oleje.

Pokud toužíte po zdravé kráse bez chemických látek a jedů, je pro Vás kosmetika MAAT tou správnou volbou.

Tuto skutečnost věděly již ženy ve starověkém Egyptě, jako královny Nefertiti a Kleopatra, které patří k nejkrásnějším ženám všech dob a jejichž krásu dodnes obdivují miliony žen po celém světě.

Kosmetika MAAT nejen omlazuje a léčí tělo, ale zároveň působí pozitivně na lidskou mysl, má zklidňující účinky. S kosmetikou MAAT jsem se poprvé setkala při mém studiu kosmetiky, kde se mi klientky doslova měnily před očima. Rozhodla jsem se ji vyzkoušet na „vlastní kůži“ a byla to „láska na první dotek.“

Proto bych chtěla nabídnout tento zázrak přírody také mým klientkám (a klientům).

Nemohla bych pracovat s kosmetikou, které sama nevěřím.

Každé klientce namíchám peeling, pleťovou masku a masážní olej na míru, dle stavu a potřeb její pleti. I v tomto je kosmetika MAAT jedinečná.

Kosmetika MAAT má vynikající výsledky také u onemocnění atopickým ekzémem, lupénky, kuperózy a na dětskou pokožku. Je vhodná na citlivou pleť a pro alergiky.

Přijďte do mého salonu vyzkoušet tento nádherný,ozdravný a voňavý rituál. Nechejte se hýčkat zázrakem čisté přírody, jako jsou za studena lisované rostlinné a éterické oleje z geránie, růže, levandule, pomerančového květu nebo jamínu a arganová séra, například s  avokádem, opuncií, ostružinou či malinou a mnoha dalšími.

Péče v salonu se týká také poradenství a doporučení vhodných produktů i pro domácí péči, která je velmi důležitá, pro co nejlepší výsledek.

Kosmetika MAAT nabízí mnoho výrobků pro péči o celé tělo, nejen pro ženy, ale také řadu pro muže a děti již od narození. Úžasné a blahodárné účinky mají  její aromaterapeutické koupelové oleje a soli.

Vzhledem k tomu, že jsem původní profesí Všeobecná zdravotní sestra s mnohaletou praxí, je pro mě nejdůležitější respektování Vašeho zdraví. Pouze zdravá pleť je krásná pleť.