Kdo jsem

Alissa Beauté

Jmenuji se Jitka Jeřábková. Již od malička jsem toužila pomáhat lidem a stát se zdravotní sestřičkou. Můj sen se mi splnil a já jsem se této krásné, ale také velmi náročné profesi věnovala dlouhých čtrnáct let. Při mé práci v gynekologické ordinaci, ale také vlivem mé životní situace, jsem se již před několika lety rozhodla, že bych chtěla pomáhat především ženám. Každá žena má právo být krásná, zdravá, odpočinout si od každodenních povinností a stresu, udělat si chvíli čas jen sama pro sebe. Rekvalifikační kurz kosmetiky jsem absolvovala ve vzdělávacím centru MAHA Studio v Hodoníně paní Ing. Romany Moulisové, pod vedením mojí úžasné lektorky Adriany Lukešové, díky které jsem si tento obor o to víc zamilovala a poznala kosmetiku, kterou jsem si vybrala pro péči o svoje klientky v mém salonu. Rozhodla jsem se proto skloubit své profese zdravotní sestry a kosmetičky, neboť tyto obory jsou si v mnohém velmi blízké. Především tím, že pečují o lidské zdraví a krásu, fyzickou, ale i duševní.

Cesta k mému vysněnému salonu nebyla jednoduchá, už jsem se smířila s tím, že ho nikdy mít nebudu. Před několika lety jsem poznala mého manžela, který mi je celou dobu velkou oporou, vnímá mě jako ženu, jako člověka, partnerku a mámu. Přestěhoval se za mnou do Blanska a pomohl mi vybudovat moje malé království, ve kterém se na Vás budu těšit.

Bez jeho lásky, pomoci a podpory bych si svůj sen nemohla nikdy splnit.

Dále bych ráda zmínila mého syna Dominika, po kterém jsem svůj salon pojmenovala. Jsem šťastná, že je a že mohu být jeho mámou.

Jitka Jeřábková